Для чого потрібен веб-сайт?

“У майбутньому на ринку залишиться два види компаній: ті, хто в Інтернеті та ті, хто вийшов із бізнесу” (Білл Гейтс)

Ні для кого не секрет, що XXI століття – століття інформаційних технологій та інтернету. Отже, одним із найважливіших етапів діяльності компанії та бізнесу, це створення власного сайту. Навіть якщо здається, що Ваш бізнес занадто малий, не здатний правильно позиціювати себе онлайн і приносити прибуток через цей канал, Ви помиляєтеся. Приділивши цьому питанню належну увагу, фірма не тільки знайде представництво в інтернет-світі, а й прямуватиме до збільшення кількості клієнтів, а разом з ним і обсяги продажу. “Навіщо компанії потрібен сайт?” – на це питання відповість дана стаття. І так, Ми виділили 5 найбільш важливих, на наш погляд, причин, за якими він дійсно потрібен. І сподіваємося, це допоможе Вам розібратися з цим питанням раз і назавжди. Поїхали!

1. Просувайте себе, просувайте Ваш бізнес.

Сайт – це обличчя будь-якої сучасної компанії. Професійно створений сайт, його візуальне оформлення, підкріплене цікавим контентом, і наділений необхідним зручним функціоналом послужить відмінною “візитною” карткою компанії, який буде ознайомлювати відвідувачів про Ваше існування. Він буде надавати інформацію про Вас і Ваші ідеї, послуги, товари фірми, що згодом може претендувати на їх увагу та у майбутньому побудові ділових відносин.

2. Реклама.

Рекламна складова є необхідною частиною бізнесу для інформування потенційних клієнтів про конкретні послуги або товари, по суті реклама – це ключ до продажів. Частка клієнтів, які дізнаються про компанії через сайт сьогодні, в середньому, становить близько 25-40%. З кожним роком, вона буде збільшуватися в зв’язку зі збільшенням числом людей, які отримують більшість інформації із мережі Інтернет, а не газет, радіо чи телебачення. Також сайт – це цілодобова реклама, яка не зупиняє свою роботу, ні вдень, ні вночі (при виключенні збоїв на сервері).

3. Залучення нових клієнтів і збільшення продажів.

Якісний сайт сам знаходить Вам клієнтів. Часи коли люди шукали фірми для співпраці на вулицях, в газетах, каталогах, буклетах – давно минули. Ваші клієнти вже шукають інформацію в інтернеті, але чи знайдуть вони там Ваш сайт, вирішувати тільки Вам. До того ж у Вас буде значна перевага серед компаній, у яких немає власного сайту. Статистика свідчить, що після створення професійно-якісного сайту можливість покращити імідж компанії зростає до 45% і в наслідок цього завоювати велику довіру клієнтів, залишаючи конкурентів далеко позаду.

4. Спілкування та зворотний зв’язок.

Налагодження діалогу і завоювання довіри, можна ідеально здійснити за допомогою сайту. Реалізація форми зворотного зв’язку, електронна пошта для листування з клієнтами, розсилки та голосування – це одні з найважливіших інструментів для інтерактивної комунікації. Також дуже важлива частина є відгуки клієнтів, це доказ Вашої корисності та професіоналізму. Люди не вірять у слова, які Ви говорите про себе, зате вони більш охоче будуть вірити тому, що про Вас говорять інші. Отже, це підвищить уявлення про Ваш реальний досвід, якість послуг, що надалі допоможе створити нові ділові відносини.

5. Час – гроші.

Власний інтернет ресурс дозволяє значно зекономити час, що витрачається на роботу з клієнтами, а саме: консультування та відповіді на рутинні питання. Також економиться час на документообігу, наприклад, замовлення послуги за допомогою онлайн заявки, замовлення рахунків через сайт і т.д. Сайт дозволяє відповісти на найбільш поширені питання і спростити роботу бізнесу в цілому, не вдаючись до додаткових витрат. Завдяки цьому робочий час співробітників можна буде направити на інші більш значущі для компанії справи.

Більше новин