Типи сайтів. Частина 1. Сайт-візитка

Вітання, дорогі друзі!

Сьогодні торкнемося такого питання, як типи сайтів, так як більшість людей до кінця не розуміють, навіщо потрібен той чи інший сайт і яку функцію він буде виконувати. Перед тим як замовляти сторінку для свого підприємства, необхідно зрозуміти, який саме сайт Вам потрібен. У цьому допоможе цикл статей «Типи сайтів», в якому поговоримо про найбільш популярні та важливі види інтернет-сторінок.

Першим екземпляром нашого параду сайтів буде сайт-візитка. Отже, сайт-візитка – це невеликий сайт, який складається з однієї або декількох веб-сторінок, що містить саму основну і найважливішу інформацію про організацію. На такий вид сайту зазвичай не покладається завдання створення платформи спілкування користувачів або замовлення послуг, а покладається завдання про інформування потенційних клієнтів. Тому в сайтах візитках Ви зазвичай не знайдете форми реєстрації, форми замовлення товару, розраховані на велику кількість користувачів чати і т.д. Зазвичай Вас там чекають такі блоки як: інформація про компанію, її послуги, портфоліо, адреса, контакти, посилання на соціальні мережі, форма відгуку та форма зворотного зв’язку.

Головна відмінність сайту-візитки від інших ресурсів полягає в його призначенні, а не в форматі, адже він призначений для того, щоб дати відвідувачу необхідну інформацію про компанію, а також її пропозиції. При створенні дійсно якісного та привабливого сайту-візитки необхідно враховувати специфіку галузі в якій компанія здійснює свою діяльність, чітку позицію фірми щодо свого іміджу, а також логотип, унікальну крилату фразу і найголовніше – індивідуальний дизайн проекту.

Можна з упевненістю заявити, що сайт-візитка необхідний кожній компанії, фірмі або підприємству. Кожному, хто зацікавлений в презентації своєї діяльності та пошуку потенційних партнерів для тієї чи іншої мети. Такий тип сайту повністю виправдовує своє існування, а команда Web-Lighthouse з радістю допоможе Вам здійснити його.

Уже в наступній статті з циклу «Типи сайтів» ми познайомимо Вас з корпоративним сайтом. Попереду багато цікавого і корисного! Слідкуйте за оновленнями. До зустрічі і удачі!

Більше новин