Типи сайтів. Частина 2. Корпоративний сайт

Доброго дня любі друзі!

Сьогодні ми продовжуємо наш цикл статей «Типи сайтів». У попередній частині циклу ми розповідали Вам про сайт-візиту. Сподіваємося, стаття була корисна (якщо раптом Ви пропустили цю частину, то обов’язково прочитайте її). Ну а сьогодні, як і обіцяли, під прицілом у нас «Корпоративний сайт». Буде цікаво. Почнемо!

Більш серйозним виглядом компанії в інтернеті є такі види сайтів, як корпоративні сайти. Це обов’язковий інструмент успішного бізнесу будь-якої компанії. В першу чергу, сайти подібного роду допомагають формувати позитивний імідж компанії, залучають нових замовників, які можуть не знати про існування Вашої фірми на ринку, і, відповідно, розширюють ринок збуту компанії.

Корпоративний сайт – це набагато поліпшена версія сайту-візитки. Як правило, цей сайт може складатися з необмеженої кількості сторінок, і його власник може завжди розширювати і доповнювати контент. Крім всіх інформаційних блоків, таких як: про компанію, її послуги, портфоліо, адреса, контакти і форма зворотного зв’язку, цей тип сайту відрізняється від попереднього ще додатковими блоками. Наприклад, «Новинна стрічка», яка надає можливість публікувати на сайті новини і статті компанії. Пошук, для більш зручного інформування користувачів. Книга відгуків, коментарі користувачів, актуальні питання або онлайн-консультант. Підключення інтерактивної масштабованої карти від Google або Яндекс для відображення проїзду до офісу. Форма реєстрації, особистий кабінет користувача, форми замовлення послуг і багато іншого.

Корпоративний сайт відрізняється ще й багатими програмними можливостями, що дозволяє реалізовувати практично будь-яке завдання, так що окрім прикладів вище, можна реалізовувати і багато інших ідей.

Створюючи корпоративний сайт, важливо враховувати особливості і переваги компанії, її специфіку. Тому замовляти розробку такого сайту найкраще у професійних фахівців. Команда Web-Lighthouse має досвід розробки корпоративних сайтів і з радістю допоможе Вам реалізувати його.

Уже в наступній частині циклу статей ми познайомимося з гігантом інтернет-продажів – Інтернет-магазином. Попереду багато цікавого і корисного. Слідкуйте за оновленнями. До зустрічі і удачі!

Більше новин