Типи сайтів. Частина 3. Інтернет-магазин

Всім привіт! Як ми і обіцяли в третій частині циклу статей «Типи сайтів» ми будемо розповідати, і знайомити Вас з гігантом інтернет-продажів – інтернет-магазином. Тому давайте розглянемо, що він собою представляє.

Інтернет-магазин це – електронний ресурс, сайт з певним каталогом, за допомогою якого відбувається прямий продаж товарів споживачеві, враховуючи доставку. При цьому розміщення інформації, замовлення товару і угода відбуваються прямо на сайті магазину. Основна відмінність інтернет-магазину від звичайного магазину – полягає у відсутності потреби фізичних засобів. Якщо в звичайному магазині потрібен торговий зал, вітрини, цінники, продавці, касири, консультанти і охоронці, то у його мережевого конкуренту вся ця інфраструктура реалізована програмно.

У професійному інтернет-магазині обов’язково повинні бути визначені функціональні можливості та блоки для забезпечення зручної роботи сервісу з потенційним клієнтом. Для інформування користувача існують такі можливості: перелік товарів та послуг, прайс-листи, контактна інформація (адреса, телефон, факс, e-mail), пошук по сайту, умови співробітництва, методи оплати та доставки. Також важливими елементами інтернет-магазину, з точки зору роботи з ним, є наявність реєстрації та власного кабінету користувача, можливість додавати товари в «Кошик» (для подальшого замовлення бажаного товару), сторінка порівняння товарів, онлайн консультант та інші.

Незважаючи на схожість з роботою простого магазину, сьогодні інтернет-магазини стають одними з найбільш перспективних способів ведення і розвитку великого і малого бізнесу при зниженні витрат і збільшенні прибутку. І це не дивно, адже будь-який інтернет-магазин має ряд переваг перед звичайним магазином, а саме:
– вартість і створення інтернет-магазину набагато дешевше і швидше, ніж самого простого маленького магазинчика;
– широкий асортимент і часте оновлення товарів;
– працює 24 години на добу і 365 днів на рік, без перерви, без вихідних (за винятком збоїв на сервері);
– доступ до товарів має кожен відвідувач з будь-якої точки світу;
– низькі ціни, адже зазвичай інтернет-магазини працюють безпосередньо з постачальниками.

Про недоліки, то він тільки один. Товар неможливо побачити на живо, уважно розглянути, приміряти і т.д., але завжди можна повернути його протягом 14 днів, або оформити платіж після ознайомлення з ним.

У будь-якому випадку відкриття власного інтернет-магазину – це новий рівень обслуговування, який не тільки підвищить рівень продажів, але і створить привабливий вигляд компанії в очах клієнтів. Вибір за Вами. А в свою чергу команда Web-Lighthouse допоможе Вам з будь-яким рішенням.

Уже в наступній, заключній, частині з циклу статей «Типи сайтів» ми розповімо Вам про види сайтів, які не настільки популярні, щоб їх описувати в окремих статтях, але досить важливі, щоб про них згадати. Слідкуйте за оновленнями. До зустрічі і удачі!

Більше новин