Типи сайтів. Частина 4. Соц. мережі, форуми, блоги

Вітання дорогі друзі. В цій четвертій частині циклу статей «Типи сайтів» ми поговоримо про такі незамінні та популярні веб-ресурси, як соціальні мережі, форуми, блоги, та інші. Отож вмощуйтесь зручніше, розпочинаємо.

Першим і найпопулярнішим кандидатом будуть соціальні мережі, адже зараз важко уявити сучасне життя без цих ресурсів, які налічують в собі багатомільйонні аудиторії. Отже соціальна мережа – це онлайн платформа, яка призначена для створення, побудови та взаємодії соціальних зв’язків між людьми, організаціями в інтернеті. Такі мережі можуть поділятись на два типи: вузько направлені – мережа для людей, яких об’єднує спільна тема чи інтерес. Наприклад, мережа для автомобілістів, програмістів та будь-якої іншої ніші; загально направлені – для спілкування та обговорення будь-яких проблем незалежно від сфери діяльності та вподобань співрозмовників. Соціальні мережі є дуже прості у використанні. Щоб стати її учасником, потрібно всього лише зареєструватись заповнивши відповідні поля та заповнити свій профіль. І все, Ваша сторінка готова для спілкування, пошуку однодумців, друзів і т.д.

Форуми – спеціальні веб-ресурси користувачі якого безперешкодно можуть обговорювати різні новини, проблеми, теми в тій чи іншій сфері діяльності. Також можуть поділятись на вузького та загального направлення. Основною відмінністю форуму від соціальної мережі є його структура. Основну частину головної сторінки займають розділи та теми для обговорень. Мінімалістичний профіль користувача. Також значною відмінністю є наявність адміністраторів та модераторів, які можуть редагувати/видаляти коментарі користувачів, які порушують правила форуму. Інколи форум може слугувати хорошим доповненням до будь-якого сайту.

Блоги. Відносно молода сфера діяльності у всесвітній павутині, але тим не менш зустріти їх можна доволі часто і при цьому їх рівень невпинно зростає. Зазвичай блоги призначені для того щоб донести якусь певну інформацію та думку до читачів чи глядачів. Основна родзинка блогу, це те, що автор висловлює безпосередньо свою думку на якусь тему. Зазвичай це простий зрозумілий сайт з привабливим дизайном, де публікуються різні статті чи відео ролики, на якому користувачі можуть коментувати, поширювати, та вподобувати ті чи інші обговорення.

На цьому ми і завершуємо цикл статей «Типи сайтів». Ми постарались описати найбільш популярні та важливі типи інтернет-сторінок. Сподіваємось цей цикл був інформативним та цікавим для Вас. Попереду ще багато цікавого, будьте з нами і до зустрічі. З повагою команда Web-Lighthouse.

Більше новин