Індивідуальний дизайн чи шаблонний?

Привіт, друзі! Сьогодні поговоримо про дизайни сайтів, а конкретніше про індивідуальні та шаблонні дизайни, порівняємо їх, виділимо плюси і мінуси обидвох, і вирішимо який же все-таки кращий. Розпочнемо!

Що таке шаблонний дизайн сайту, його плюси і мінуси?

Отже, шаблонний сайт – це готовий сайт, в якому дизайн розроблений заздалегідь. Такий шаблон можуть використовувати всі бажаючі і індивідуальністю він не відрізняється. Ціна такого сайту дешевше, ніж індивідуального. Такі шаблони поширені в інтернеті, їх можна придбати на спеціальних ресурсах.

Плюси:
– Дешевизна – вартість шаблона починається від 75 у.о.;
– Швидкість – купуєте, і як то кажуть – ось він майже готовий сайт!

Мінуси:
– Довготривалий пошук відповідного шаблону;
– Неможливість внесення функціональних і візуальних змін, як наслідок, скорочення терміну життя сайту;
– Будь-який шаблон, як не крути, зроблений в певному стилі. Кольори, шрифти і графічні елементи в будь-якому шаблоні збалансовані. Висловлюючись просто – у шаблону є концепція. І ось в цьому криється основна проблема шаблонного дизайну. Як тільки в нього намагаються інтегрувати якісь індивідуальні елементи, спочатку гарна і збалансована концепція починає тріщати по швах;
– Великий мінус шаблонного дизайну, це те, що один і той же шаблон може бути використаний не один десяток разів. Таким чином, в мережі з’являється велика кількість однакових сайтів, що, безумовно, призводить до втрати ідентифікації бренду компанії, які використовують шаблонні дизайни.
– Викуп шаблону зі зняттям його з продажу обходиться, як правило, набагато дорожче, ніж просто замовити створення дизайну сайту в хорошій студії, тобто перевага вартості при замовленні шаблонного сайту зовсім не очевидна.

Що таке індивідуальний дизайн сайту, його плюси і мінуси?

Індивідуальний дизайн сайту – це один з головних аспектів, який формує імідж компанії, він зробить Ваш сайт унікальним, таким, що запам’ятовується і буде вигідно відрізнятися від сайтів конкурентів. І пам’ятайте, це не просто красива картинка, яка може потішити самолюбство власника бренду, він буде залучати, і утримувати ваших клієнтів, та й взагалі – виправдає всі Ваші очікування і буде вирішувати всі закладені в нього завдання. Також дизайн розробляється професійними дизайнерами, конкретно під Ваші вимоги, з урахуванням сучасних тенденцій і технологій, що є важливо.

Мінуси:
– Дизайн обходиться трохи дорожче;
– На розробку дизайну знадобиться час;

Плюси:
– Замовлення індивідуального сайту набагато підвищить імідж самої компанії. Такий сайт буде виглядати набагато дорожче і буде ексклюзивний;
– Чим цікавіше і незвичніше буде сайт – тим більше він приверне увагу клієнтів, збільшиться можливість отримати клієнта з “першого погляду”;
– Він буде вигідно виділятися на тлі інших. Також це великий крок до створення впізнаваного бренду;
– Найважливіше, індивідуальний дизайн дозволить втілити всі бажання замовника, такий дизайн точно відповідатиме вимогам і ефективно вирішувати поставлені завдання;
– Конверсія, відвідуваність сайту, буде вище, тому шанс залучити клієнта збільшиться, в порівнянні з шаблонним сайтом.

Що вибрати?

Ми не хочемо сказати, що якийсь варіант гірший або кращий. Ми хочемо сказати, що вони різні, вирішують різні цілі і застосовуються в різних умовах. Який варіант вибрати – готовий шаблон або індивідуальний дизайн – вирішувати тільки Вам. Якщо є час на розробку та гроші, плюс Ви хочете якісний сайт який запам’ятають, то краще вибрати індивідуальний дизайн. Якщо немає – то найкращим виходом буде вибрати шаблонний, але врахуйте всі мінуси, про які говорилося вище, щоб потім не бути розчарованими.
У будь-якому випадку Студія Web-Lighthouse з радістю допоможе Вам у реалізації будь-якого Вашого рішення!

Більше новин